O nas / kontakt

Firma NIEDŹWIADEK to organizator turystyczny imprez dla dzieci i młodzieży, organizator imprez rekreacyjnych, sportowych i animacji. Zabieramy Was w góry, nad morze, nad jeziora i do jaskiń oraz w inne ciekawe miejsca. Naszym imprezom zawsze towarzyszy dobra zabawa co uwidocznione jest w galerii.
NIEDŹWIADEK to firma, która powstała z pasji tworzenia niezapomnianych wrażeń i wspomnień.
NIEDŹWIADEK dysponuje własną bazą sprzętową oraz pojazdami niezbędnych do organizacji imprez.
Za wszystkim co tworzymy na naszych imprezach stoją ludzie. Nasza Najlepsza kadra kolonijna oraz twórcy eskapad i imprez.
Marcin Urbanowicz – nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, były dyrektor szkoły podstawowej, przedszkola i gimnazjum, instruktor sportu w piłce ręcznej, wieloletni zawodnik w tej dyscyplinie, wychowawca dzieci i młodzieży, trener z wieloma sukcesami wychowanków w słupskim sporcie ale i reprezentantów województwa i kraju. Magister wychowania fizycznego i pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.
Doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą. Poczucie humoru, ale i doskonałe umiejętności wychowawcze i kompetencje sprawiają, że imprezy przebiegają w miłej atmosferze oraz pozostawiają mnóstwo pozytywnych wrażeń. Bezpieczeństwo to priorytet, osobiście zleca kontrole autokarów i dba o komplety dokumentów ośrodków, kadry… Dba o wszystko od przygotowania ofert, przez transport, wyżywienie, zaplecze sprzętowe, tworzy zespół kadry, czuwa nad realizacją zadań i programów. Odbiera
telefony od Rodziców, przyjmuje kontrole, dowozi wodę, przekazuje fotorelacje na naszej stronie… a wieczorem mówi Wam dobranoc. Gdy dzieje się coś nieoczekiwanego, posiada uprawnienia przewozu osób i może Wam pomóc lub zawieźć do miejsca w którym jest to możliwe.
Impreza, biwak, zielona szkoła, czy wycieczka z Niedźwiadkiem… to impreza właśnie z nim. Jest na każdej, nie wysyła grup, a samo dba o wszystko. Budzi Was rano, życzy smacznego, czasem przypomina jak zachować się przy stole, pościelić łóżko, ale cały czas jest…

Najlepsza rekomendacją są Wasze opinie na nasz temat.


„Drogi Panie Marcinie!
Na kolonii było super. Trudno powiedzieć co było najlepsze, bo wszystko nam się podobało: wycieczki, konkursy, kąpiele w jeziorze, olimpiada, obiad jaskiniowca i inne atrakcje. Mamy nadzieję, że za rok będzie równie fajnie. Pozdrawiamy
Małgosia i Michał…”                           

                                            (Wiadomość od kolonistów nadesłana na kontakt@niedzwiadek.slupsk.pl – po kolonii 2013)

„Witam, bardzo chciałabym podziękować za uśmiech mojego dziecka, Ola jest przeszczęśliwa że była na kolonii z Niedźwiadkiem i już czeka na następną kolonie. Dziękuję i pozdrawiam całą kadrę. Mama Oli”                              

                                                                                                                                                  (po kolonii 2013)

„Witam serdecznie. To wiadomość do Pani Agnieszki… dla Pana Marcina, Pana Przemka i Całej przemiłej kadry kolonii Niedżwiadek od mamy Lucka …
…Chciałam zatem w imieniu Lucka i męża baaardzo serdecznie podziękować wszystkim za przesympatyczną, odpowiedzialną i wesołą opiekę na kolonii. Lucek spędził czas fantastycznie i wrócił pełen wrażeń…  Stanęliście Państwo na wysokości trudnego zadania . Waszą pracę oceniam bardzo wysoko. Super kolonia. Już zapisuję się na przyszły rok ! …
Pozdrawiam całą Kadrę, Lucek przesyła całusy i pozdrowienia dla Pani Agnieszki i innych Pań i Panów Opiekunów oraz dla wszystkich dzieciaków…”

(list od mamy naszego Kolonisty po kolonii 2013)

 „Amelia mówi, ze jedzie na ferie Dzięki dla Ciebie i całej Ekipy, to najlepiej zainwestowane pieniądze, nic nie odda Jej zadowolenia, jeszcze raz wielkie dzięki”                                                                      

                                                                                                                    (Opinia Taty Kolonistki po kolonii 2013)

 „…Chcę podziękować za uśmiech Klaudii i brak czasu na rozmowę z mamą. Byłam pełna obaw po kolonii, na której Klaudia była 1,5 roku temu. Teraz wiem, że są jeszcze ludzie, którzy robią coś z pasją. Przywrócił mi Pan wiarę w kadrę nauczycielską. 🙂 Dziękuję.
Pozdrawiam, mama Klaudii”                                                                   

                                                                                                                                                (po feriach 2012)

ZAPRASZAMY na nasze imprezy

oraz do odwiedzania naszego funpage’a na   Facebook’u

Kontakt z nami :

tel: 513 181 791

LUB poprzez poniższy formularz

Podaj imię (wymagane)

Podaj e-mail zwrotny (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Wypełnienie i wysłanie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb kontaktu z firmą Niedźwiadek  (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

 

Oj działo się – Pisze się o nas :

 

 

UWAGA

WARUNKI UCZESTNICTWA W IMPREZACH TURYSTYCZNYCH „NIEDŹWIADEK” Sylwia Jedlińska-Urbanowicz

Szczegóły TUTAJ

Partnerują nam :

logo_signal

Wspomnienia

Statystyki

Strona funkcjonuje od 1.02.2011 roku.
Odwiedziło nas już 55371 osób.

Wiadomość

TAKĄ WIADOMOŚĆ DOSTALIŚMY OD MAMY KLAUDII PO OBOZIE ZIMOWYM:

"...Chcę podziękować za uśmiech Klaudii i brak czasu na rozmowę z mamą. Byłam pełna obaw po kolonii, na której Klaudia była 1,5 roku temu. Teraz wiem, że są jeszcze ludzie, którzy robią coś z pasją. Przywrócił mi Pan wiarę w kadrę nauczycielską. :) Dziękuję.

Pozdrawiam
mama Klaudii"